O nas

Szanowni Klienci
 
Sklep TUtonery.pl jest dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych wszystkich liczących się na polskim rynku marek.
 
Od wielu lat dostarczamy tonery i tusze do wielu firm i instytucji w całym kraju.
Nasze produkty zapewniają dużą oszczędność kosztów eksploatacji urządzenia, doskonałą jakość wydruku, wydajność często znacznie wyższą niż w produktach oryginalnych, 100 % zgodności z konstrukcją i wymaganiami drukarki, wygodę użytkowania, bezpieczeństwo urządzenia.
Każdy nasz produkt objęty jest partnerską gwarancją - znajdziesz ją na karcie produktu.
 
 
Firma świadczy profesjonalny serwis i obsługę techniczną drukarek laserowych, atramentowych, igłowych, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek wielkoformatowych, skanerów, faxów takich marek jak: HP, Lexmark, Canon, OKI, Sharp, Samsung, Minolta, Xerox, Brother, Konica-Minolta, Ricoh, Epson, Seikosha, Dell, Panasonic. 
Oferujemy naprawy, diagnostykę i wycenę, przeglądy okresowe i konserwacje, wymianę części, ekspertyzy.
 
 
Nasz sklep internetowy to niewątpliwie jeden z najwygodniejszych sposobów robienia zakupów. Oszczędzając Państwa czas stwarzamy jednocześnie możliwość obejrzenia szerszej oferty towarów niż w tradycyjnym sklepie. Czekamy 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

 

Zachęcamy do korzystania z naszej szybkiej wyszukiwarki. Wystarczy wpisać model drukarki lub symbol produktu, czy też kod producenta, aby szybko odnaleźć żądany produkt.  

Odwiedźcie nas ponownie - nasz asortyment jest stale poszerzany.

Jeśli spotkają się Państwo z jakimikolwiek problemami podczas zakupów w naszym eSklepie,prosimy poinformować o tym administrację sklepu.